MJJ THE KING

Добре дошли във форума " Michael Jackson The King" !

Пожелаваме Ви приятни минути в нашето прекрасно място

изпълнено с любов и преклонение към

единственият и неповторимият

Майкъл Джаксън!

Join the forum, it's quick and easy

MJJ THE KING

Добре дошли във форума " Michael Jackson The King" !

Пожелаваме Ви приятни минути в нашето прекрасно място

изпълнено с любов и преклонение към

единственият и неповторимият

Майкъл Джаксън!

MJJ THE KING

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Някакъв човек твърди, че е видял Майкъл в Австралия!

    MissJackson
    MissJackson
    BEN - потребител
    BEN - потребител


    Female Aries Брой мнения : 36
    Join date : 08.02.2010
    Age : 31
    Местожителство : Neverland, California

    Някакъв човек твърди, че е видял Майкъл в Австралия! Empty Някакъв човек твърди, че е видял Майкъл в Австралия!

    Писане by MissJackson Пон Мар 22, 2010 8:10 pm

    Скоро попаднах на тая така да се каже "новина", силно ме съмнява това което пише да е вярно, ама реших да ви покажа.
    Ето линк http://www.defamer.com.au/2009/09/stop-press-michael-jackson-is-alive-and-hiding-in-australia/
    Tes
    Tes
    THRILLER - потребител
    THRILLER - потребител


    Female Брой мнения : 691
    Join date : 08.02.2010

    Някакъв човек твърди, че е видял Майкъл в Австралия! Empty Re: Някакъв човек твърди, че е видял Майкъл в Австралия!

    Писане by Tes Пон Мар 22, 2010 9:22 pm

    Темата е подходяща и за раздела "Конспирации".

    Моето мнение? Този човек да бе единствения, който твърди това, което твърди. Има много хора, които го вярват. Аз не съм чаак толкова наивна и никога не вярвам на това, никога няма и да повярвам.

    Хах! Е, аз всяка вечер се надявам да сънувам Майкъл, за да го видя поне за малко, а този човек дори си е говорил на живо с него. :o
    Оги Желев
    Оги Желев
    Наблюдател
    Наблюдател


    Male Capricorn Брой мнения : 27
    Join date : 21.02.2010
    Age : 35
    Местожителство : Варна

    Някакъв човек твърди, че е видял Майкъл в Австралия! Empty Re: Някакъв човек твърди, че е видял Майкъл в Австралия!

    Писане by Оги Желев Съб Мар 27, 2010 1:52 am

    то все още има хора които са виждат и си говорят с Елвис,но за съжаление.... през следващите години ще се наблюдават доста "срещи" с Краля, с Елвис, с Дева Мария ако щете ...разбира се че никой не иска да повярва - това го разбирам, обаче когато започне да се навлиза в сферата на фантастиките тогава е време да се намесят специализираните заведения и организации... спомнете си записа който пуснаха от една телевизия (мисля белгийска, не съм мн сигурен) как MJ, Eлвис и Кенеди (ако не ме лъже паметта) се качват в един бус.....клипа за отрицателно време имаше милиони "фенове" а в youtube още толкова гледания, коментари и т.н. Слушайте си музиката, релакс и стойте здраво стъпили на земята!!

    Sponsored content


    Някакъв човек твърди, че е видял Майкъл в Австралия! Empty Re: Някакъв човек твърди, че е видял Майкъл в Австралия!

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Пет Апр 19, 2024 6:33 pm