MJJ THE KING

Добре дошли във форума " Michael Jackson The King" !

Пожелаваме Ви приятни минути в нашето прекрасно място

изпълнено с любов и преклонение към

единственият и неповторимият

Майкъл Джаксън!

Join the forum, it's quick and easy

MJJ THE KING

Добре дошли във форума " Michael Jackson The King" !

Пожелаваме Ви приятни минути в нашето прекрасно място

изпълнено с любов и преклонение към

единственият и неповторимият

Майкъл Джаксън!

MJJ THE KING

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Търпение, сила и вяра

    kimjackson
    kimjackson
    Наблюдател
    Наблюдател


    Female Aries Брой мнения : 28
    Join date : 31.05.2010
    Age : 49
    Местожителство : Spain

    Търпение, сила и вяра Empty Търпение, сила и вяра

    Писане by kimjackson Вто Юни 01, 2010 5:01 pm

    Замислих се дали не ми е рано да пускам нова тема и дали не мога да си напиша мислите в уводната, но накрая се реших.

    Всички винаги казват на какво ги е научил Майкъл. Мен ме научи на малко неща, но съществени, с огромно значение в живота ми! Когато Майкъл влезе с гръм и трясък в моят малък свят, открих себе си в него и обратното. Аз не съм велика като Майкъл, но съм частичка от него и идеите му. Когато открих огромната му любов към децата, възкликнах: “Ама той е като мен!“ Търпение, сила и вяра 652748 Същото беше и когато разбрах колко много го е грижа за света! Преди него, аз вече имах изградени идеали и мечти. Просто е трябвало да настъпи моментът да открия живият им образ. Не Майкъл ме научи да обичам децата и да им помагам винаги когато мога. Не Майкъл ме научи да се грижа за природата около себе си. Но Майкъл ми показа, че трябва да имам вяра в мечтите си, да ги следвам и изпълнявам. Майкъл ми показа, че мечтата ни светът да е едно по- добро място може да се осъществи, само, ако сме единни и го желаем силно! Търпение, сила и вяра 771655

    Аз съм избухлив, нетърпелив и своенравен човек. Ставам агресивна когато нещо е против правилата /ми/. Действам на момента, без много да мисля за последствията. Рогато съм си. Преди години попаднах в много тежка за мен ситуация. Бях в неин плен близо две години. Душевната ми и физическа свобода бе отнета, достойнството ми потъпкано. Тогава на помощ ми се яви Майкъл. Неговата музика, неговият глас, неговият опит! Тук идва моментът да кажа, че Майкъл ме научи на търпение и ми даде такава сила, която не съм предполагала, че мога да имам. Мисълта за него- първо егоистичната, че трябва отново да го видя и после за самият Майкъл, през какво премина той и оцеля, ми дадоха силата да надживея всичко! Слушах Майкъл и се изпълвах с търпение към злото, за да мога да се преборя един ден с него. Търпях, мечтах, търсех сила в себе си чрез него и... днес все още дишам! Не знам защо, но знам, че го дължа на Майкъл! Търпение, сила и вяра 653670
    andeli
    andeli
    Админ/Създател
    Админ/Създател


    Female Aquarius Брой мнения : 3160
    Join date : 05.02.2010
    Age : 52
    Местожителство : In a parallel world

    Търпение, сила и вяра Empty Re: Търпение, сила и вяра

    Писане by andeli Вто Юни 01, 2010 6:15 pm

    Мисля че мнението ти е точно за " Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция". Не е нужно повтаряне на едни и същи неща в две отделни теми, нали? Би ли си премесстила поста там? Не искам да го правя аз, защото... така.
    kimjackson
    kimjackson
    Наблюдател
    Наблюдател


    Female Aries Брой мнения : 28
    Join date : 31.05.2010
    Age : 49
    Местожителство : Spain

    Търпение, сила и вяра Empty Re: Търпение, сила и вяра

    Писане by kimjackson Сря Юни 02, 2010 2:28 am

    Мислех, че тази секция не е само за една тема и не мисля, че мнението ми се повтаря с останалите в “увода“. Не знам как да го преместя. Ти постъпи както намериш за добре.

    Sponsored content


    Търпение, сила и вяра Empty Re: Търпение, сила и вяра

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 3:08 pm