MJJ THE KING

Добре дошли във форума " Michael Jackson The King" !

Пожелаваме Ви приятни минути в нашето прекрасно място

изпълнено с любов и преклонение към

единственият и неповторимият

Майкъл Джаксън!

Join the forum, it's quick and easy

MJJ THE KING

Добре дошли във форума " Michael Jackson The King" !

Пожелаваме Ви приятни минути в нашето прекрасно място

изпълнено с любов и преклонение към

единственият и неповторимият

Майкъл Джаксън!

MJJ THE KING

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
smooth girl
smile
for all time
cappuchina
8 posters

    Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция

    andeli
    andeli
    Админ/Създател
    Админ/Създател


    Female Aquarius Брой мнения : 3160
    Join date : 05.02.2010
    Age : 52
    Местожителство : In a parallel world

    Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция - Page 2 Empty Re: Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция

    Писане by andeli Нед Апр 03, 2011 7:34 pm

    Знаеш ли, аз може би не улучих точната тема. Може би трябваше да пиша на друго място. Цялото ми писание всъщност беше и е призив за повече кумуникативност между нас, за повече любопитство и воля да анализираме, а не само да отразяваме. Мисля, че го заслужаваме. Мисля, че си го дължим.
    Всяка новина, всичко, което ни докосва по- близо до него си заслужава коментара ни. Това искам да кажа. Не е само до идеите му. Ясно е, че ние възприемаме неговите призиви като нещо недостижимо и надхвърлящо възможностите ни. А не е така. Не е.
    Tes
    Tes
    THRILLER - потребител
    THRILLER - потребител


    Female Брой мнения : 691
    Join date : 08.02.2010

    Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция - Page 2 Empty Re: Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция

    Писане by Tes Съб Апр 23, 2011 10:45 am

    andeli, права си. Знам и че аз съм една от тези, които се губят напоследък, но не е умишлено.
    Понякога просто има един такъв период.., но това не означава, че всичко е изгубено и че тук ще е постоянно тихо. Поне аз не вярвам, че ще е така. Разбира се, че още има какво да се анализира и коментира относно идеите му, посланията му. Смятам, че само в една негова песен можем да открием много - начина на мислене на Майкъл, а от там и да се разкрие и част от самия му характер.
    За мен - доста ми е натовареноо ежедневието напоследък и не сядам много на компютъра, не искам това да звучи като оправдание, а като изяснение, че не съм ви забравила. Когато мога влизам и с удоволствие ще коментирам и разкривам с вас онова, което Майкъл ни остави.
    Знам, че все пак наистина от нас зависи.
    for all time
    for all time
    Moderator
    Moderator


    Female Брой мнения : 2104
    Join date : 05.02.2010
    Местожителство : close to him

    Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция - Page 2 Empty Re: Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция

    Писане by for all time Чет Юни 16, 2011 6:30 pm

    Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция - Page 2 255719_10150210044081598_215100881597_6968497_465505_n


    Няма те, но всичко, за което се борише живее! Любовта винаги ще живее в нас! Благодаря ти , че можем да чувстваме, плачейки за теб!
    for all time
    for all time
    Moderator
    Moderator


    Female Брой мнения : 2104
    Join date : 05.02.2010
    Местожителство : close to him

    Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция - Page 2 Empty Re: Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция

    Писане by for all time Сря Авг 24, 2011 9:30 am

    Как бих искал да ме запомнят? Като човека, който дойде и донесе мир на света, някакво освобождение. MJ
    Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция - Page 2 258940

    Sponsored content


    Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция - Page 2 Empty Re: Наместо увод, или за какво е всъщност тази секция

    Писане by Sponsored content


      В момента е: Нед Май 19, 2024 1:24 pm